KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15395367
nr 1539 5367
Olle Lindgren
(1930-2018), Sverige
Oljemålning, Sevilla, monogramsignerad. Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 21x25 cm
Olle Lindgren, svensk tecknare, grafiker och målare född 1930, död 2018.
Utrop:
500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 18:25:46
Olle Lindgren
Läs mer om Olle Lindgren